Poranek Radia Wnet w IR

RadioWnet
Dzisiaj, dnia kiedy w Sejmie RP głosowany jest obywatelski projekt ustawy przeciwko aborcji eugenicznej w naszym Instytucie gościło Radio Wnet. Cały poranek Radia Wnet transmitowany był na żywo z tarasu w naszej przychodni. Szczególnie dziękujemy za świadectwo naszych pacjentów - którzy mówili o tym jak do nas trafili, dlaczego tak się stało i na końcu o tym, iż po kilku latach starań mogą cieszyć się poczęciem.

Odsłuchanie całego poranka na stronie: http://www.radiownet.pl/#/publikacje/poranek-26-wrzesnia-2013/

IMG_2231

Niedziela: nowe życie w Instytucie

logo_niedziela
Tym razem gościliśmy Tygodnik Niedziela. Kilka dobrych słów na temat naszej placówki na stronie http://niedziela.pl/artykul/106318/nd/Nowe-zycie-w-Instytucie a w wydaniu papierowym w numerze 22/2013 na stronach 6-7 dodatku warszawskiego.

Gość Niedzielny: Klinika życia

goscniedzielnylogo
Znów odwiedził nas Gość. Zapraszamy do lektury artykułu w wydaniu papierowym, w Internecie mała zajawka: http://gosc.pl/doc/1507860.Klinika-zycia

TVP - My, Wy, Oni - nagranie w IR

uid_04682851f20df833f1763929974cca8b1238781807054_width_954_play_0_pos_3_gs_0
Gorąco zapraszamy do obejrzenia odcinka programu "My, Wy, Oni" jaki został zrealizowany w naszej placówce, a który był emitowany w TVP1 7 lutego 2013 o godz 10:30. Gościliśmy p. Marka Jaromskiego z przesympatyczną ekipą, było wesoło, radośnie i twórczo!

Nagranie jest dostępne na stronie: http://www.tvp.pl/vod/audycje/religia/my-wy-oni/wideo/07022013/9787067

Radio Warszawa - Labirynt Moralny: udział Małgorzaty Mąsiorskiej w audycji

Logo Radia Warszawa
Nasz pracownik, Instruktor Modelu Creightona a zarazem medialna twarz naszej placówki - Małgorzata Mąsiorska wzięła udział w audycji “Labirynt moralny” emitowanej na falach Radia Warszawa 106,2 FM.

Audycja została udostępnionana naszej stronie w formie podcastu pod adresem: http://www.instytut-rodziny.pl/resources/radio_InR_20121123_Radio_Warszawa.mp3 lub na stronie źródłowej Radia Warszawa: http://radiowarszawa.com.pl/podcasty/

TVP - Bez Kantów: udział dr Magdaleny Szymańskiej w programie

logo-tvp
Zapraszamy do obejrzenia programu publicystycznego "Bez Kantów" białostockiego ośrodka TVP, w którym udział wzięła dr Magdalena Szymańska, ginekolog-położnik, bioetyk współtwórca oraz pracownik Instytutu Rodziny - Polecamy!

Film można obejrzeć na stronie http://www.tvp.pl/bialystok/publicystyka/bez-kantow/wideo/05112012/9021510

Nasz Dziennik - Magazyn: Wspólna droga po nowe życie

logo-nasz-dziennik2-300x90
W dzisiejszym, sobotnio-niedzielnym wydaniu Naszego Dziennika [Sobota-Niedziela, 27-28 października 2012, Nr 252 (4487)], weekendowy Magazyn poświęcony jest dużej mierze NaProTechnologii. W wydaniu można znaleźć szereg artykułów, które w wyczerpujący sposób traktują właśnie o tym zagadnieniu. Szczególnie bliskie nam są dwa artykuły: “Co wpływa na płodność” napisany przez Natalię Suszczewicz (link: www lub PNG), współtwórcę i pracownika Instytutu Rodziny oraz “Wspólna droga po nowe życie” - obszerny materiał mówiący o naszej placówce (link: www lub PNG).

Radio Maryja: Rewelacyjna konferencja ks. dra P. Kieniewicza nt. NaProTechnologii

logo_0
Polecamy bardzo ciekawą konferencję ks. dra. Piotra Kieniewicza jaka została wygłoszona 6 września 2012 roku w Kaliszu - http://www.youtube.com/watch?v=8h1kfx4I2qE

Gość Niedzielny: "Medycyna z wysokiej półki"

W najnowszym numerze GN można znajduje się rzeczowy i zwięzły materiał nt. NaProTechnologii. Polecamy, link tutaj.

O nas w Naszym Dzienniku

logo-nasz-dziennik2-300x90
Nowy materiał mówiący o naszej placówce pt. “Naprotechnologia w warszawie” zamieścił Nasz Dziennik w poniedziałkowym wydaniu, tj. 16 lipca 2012, Nr 164 (4399). Artykuł w formacie PNG można pobrać tutaj, pełna treść znajduje się również na stronie: http://www.naszdziennik.pl/wp/4000,naprotechnologia-w-stolicy.html

Gość Niedzielny: artykuł o naszym ośrodku

goscniedzielnylogo
W warszawskim dodatku Gościa Niedzielnego (nr 24/2012) można znaleźć artykuł pt. ”Dwie kreski cudu” - to o nas :-) Artykuł w formacie PDF można pobrać tutaj, zajawka materiału znajduje się również na stronie: http://gosc.pl/doc/1180967.Dwie-kreski-cudu

Dobra książka o płodności człowieka, która mówi o NaProTechnologii

Plodnosc_okladka_v4
Nakładem Wydawnictwa Inspiracje ukazała się bardzo interesująca książka, która w piękny sposób ujmuje zagadnienie płodności człowieka oraz jego godności. “Płodność. Powrót do źródeł” jest zapisem rozmowy z dwojgiem specjalistów: ginekologiem-położnikiem Moniką Małecką-Holerek oraz lekarzem rodzinnym, konsultantem medycznym Adamem Kuźnikiem. Egzemplarz znajduje się również w naszej placówce, zatem można przejrzeć przed wizytą. Gorąco polecamy!

Konferencja NaProTECHNOLOGY™ w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Szanse, wyzwania efekty

24 marca br, we Wrocławiu odbywa się konferencja “NaProTECHNOLOGY™ w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Szanse, wyzwania efekty”. Więcej szczegółów na stronie: http://naprotechnologia.wroclaw.pl/konferencja-2012/.