Konferencja: NaProTECHNOLOGY w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Szanse, wyzwania efekty.

konferencja2013_03-03
Już w sobotę 9.03.2013 w Centrum Konferencyjnym w domu Pielgrzyma przy al. Jana Pawła II 7 na Górze Św. Anny w woj. Opolskim odbędzie się kolejna edycja konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom w leczeniu niepłodności.

Temat: NaProTECHNOLOGYTM W DIAGNOZOWANIU I LECZENIU NIEPŁODNOŚCI. Szanse, wyzwania efekty.

“Wiemy, że rodzicielstwo to jeden z najważniejszych aspektów życia ludzkiego i pragniemy, aby jak najwięcej osób mających trudność z poczęciem lub donoszeniem dziecka mogło otrzymać profesjonalną pomoc. Dlatego pragniemy promować metodę , która znalazła tysiące zwolenników w Stanach Zjednoczonych i w Zachodniej Europie. Metoda, która opiera się na bardzo dokładnej pogłębionej diagnozie przyczyn niepłodności na podstawie między innymi własnych obserwacji cyklu kobiety i leczeniu dokładnie tychże. Rozwiązania te realizują lekarze ginekolodzy oraz instruktorzy pracujący w nurcie NaProTechnologyTM na całym świecie.” - pisze organizator.

Zapraszamy wszystkich na stronę konferencji: http://naprotechnologia.wroclaw.pl/konferencja-naprotechnology-9-03-2013/.

Poradnia endokrynologiczna

Z radością informujemy, iż rozpoczęła już działalność Poradnia endokrynologiczna. Problemy natury endokrynologicznej są coraz bardziej powszechne, a skutki zaburzeń hormonalnych dotykają wielu aspektów życia człowieka, nie tylko wpływają na płodność.

W Instytucie Rodziny lekarze specjalizujący się w endokrynologii korzystają z wszelkich dostępnych dla obecnej medycyny metod diagnostyki i leczenia pacjentów. W dyspozycji lekarza jest również wysokiej klasy aparat USG pozwalający już w trakcie wizyty istotnie poszerzyć diagnostykę.

Wszyscy pacjenci Instytutu Rodzin mają dostęp do bardzo atrakcyjnych cen badań diagnostycznych wykonywanych w sieci Laboratoriów ALAB.

:: Specjaliści endokrynologii w IR

lek. med. Marek Ślusarski, NFP MC
dr n. med. Katarzyna Jankowska, NFP MC