Grupa wsparcia z elementami warsztatu dla małżeństw dotkniętych problemem niepłodności

Starając się realizować cel jaki postawiliśmy sobie przy tworzeniu naszej placówki tj. objęcia opieką rodziny borykające się z problemami zdrowia prokreacyjnego, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu grupy wsparcia z elementami warsztatu dla małżeństw dotkniętych problemem niepłodności.

Grupa wsparcia prowadzona będzie przez dyplomowanego psychologa, którego zadaniem będzie wspieranie uczestników grupy, kierowanie pracą oraz pomoc w zdobywaniu umiejętności radzenia sobie z problemem niepłodności małżeńskiej. Będą to spotkania ludzi przeżywających podobne trudności pozwalające na wymianę doświadczeń, otrzymywania i dawania wsparcia oraz dzielenie się własnymi doświadczeniami i uczuciami. Grupa wsparcia daje możliwość szczerej rozmowy, nadziei na zrozumienie jak również na odkrycie podobieństw między uczestnikami jako elementów zmniejszających poczucie osamotnienia i służących nawiązywaniu wzajemnych relacji.

Grupa będzie miała stały skład uczestników, a spotkania odbywać się będą w naszej placówce. Pierwszy cykl obejmować będzie cztery spotkania, każde ok 1,5 - 2 godzin.

Koszt uczestnictwa jest najniższy jaki jesteśmy w stanie zaproponować, tj. 25 PLN za każde spotkanie od małżeństwa.

Miejsce:
Instytut Rodziny, ul. Miączyńska 69a, 02-637 Warszawa-Mokotów
Data:
2012.06.26 / wtorek
2012.07.03 / wtorek
2012.07.10 / wtorek
2012.07.17 / wtorek
Godzina:
19:00

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, mailowo oraz na miejscu na recepcji.