Konferencja: Od niepłodności do spełnionego życia

Polecamy i jednocześnie zapraszamy na konferencję "Od niepłodności do spełnionego życia" jaka odbędzie się 13 maja 2017 roku, w której pośród znamienitych prelegentów wystąpią nasze Panie Doktor Katarzyna Jankowska oraz Natalia Suszczewicz. Ogrgnizatorami konferencji są: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Fundacja Instytut Nadziei - więcej informacji oraz rejestracja: spelnionezycie.plPasted Graphic 1

Msza św. w intencji małżeńst borykających się z problemem niepłodności

Cieszymy się, że po wakacjach możemy wznowić eucharystie w intencji małżeństw borykających się z problemem niepłodności. Msza zostanie odprawiona w sobotę, 26.10.2013 godz. 11.00 w kaplicy parafii NMP Matki Kościoła przy ul. Domaniewskiej 20 (domaniewska.pl). Modlić się będziemy za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II.

Sympozjum: Wokół obniżonej płodności i niepłodności małżeńskiej – źródła, diagnostyka, terapia, profilaktyka

III Konferencja
Zapraszamy na konferencję z cyklu “Profilaktyka zdrowia prokreacyjnego”. Podczas sympozjum, będzie można się z nami spotkać przy naszym stoisku. Gorąco zapraszamy.

Więcej informacji na stronie: http://www.zdrowie-prokreacyjne.wum.edu.pl

Relikwie bł Jana Pawła II w IR

SDC14273
Podczas pierwszej Mszy Św. odprawianej w intencji daru rodzicielstwa dla naszych pacjentów, otrzymaliśmy wielki prezent. Za pośrednictwem ks. Pawła Instytutowi Rodziny przekazane zostały relikwie bł Jana Pawła II drugiego stopnia z fragmentem Jego szat.
Relikwie mają już swoje godne miejsce w IR.

Msza Św. dla Pacjentów Instytutu Rodziny (… i nie tylko)

Serdecznie zapraszamy na Mszę Św dla Pacjentów Instytutu Rodziny, sprawowaną w intencji otrzymania daru rodzicielstwa. Msza zostanie odprawiona w sobotę, 23.03.2013 godz. 11.00 w kaplicy parafii NMP Matki Kościoła przy ul. Domaniewskiej 20. Modlić się będziemy za wstawiennictwem Bł. Jana Pawła II.

Instytut Rodziny na Kongresie Rodziny w dniach 15-17.03.2013

Kongres Rodziny
Gorąco zapraszamy na Kongres Rodziny jaki odbędzie się w dniach 15-17 marca br. Podczas wydarzenia będzie możliwość spotkać się także z nami w holu wystawowym. Do Zobaczenia!

Więcej szczegółów dotyczących kongresu: http://www.stowarzyszeniefidesetratio.pl/kongres.html

Konferencja: NaProTECHNOLOGY w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Szanse, wyzwania efekty.

konferencja2013_03-03
Już w sobotę 9.03.2013 w Centrum Konferencyjnym w domu Pielgrzyma przy al. Jana Pawła II 7 na Górze Św. Anny w woj. Opolskim odbędzie się kolejna edycja konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom w leczeniu niepłodności.

Temat: NaProTECHNOLOGYTM W DIAGNOZOWANIU I LECZENIU NIEPŁODNOŚCI. Szanse, wyzwania efekty.

“Wiemy, że rodzicielstwo to jeden z najważniejszych aspektów życia ludzkiego i pragniemy, aby jak najwięcej osób mających trudność z poczęciem lub donoszeniem dziecka mogło otrzymać profesjonalną pomoc. Dlatego pragniemy promować metodę , która znalazła tysiące zwolenników w Stanach Zjednoczonych i w Zachodniej Europie. Metoda, która opiera się na bardzo dokładnej pogłębionej diagnozie przyczyn niepłodności na podstawie między innymi własnych obserwacji cyklu kobiety i leczeniu dokładnie tychże. Rozwiązania te realizują lekarze ginekolodzy oraz instruktorzy pracujący w nurcie NaProTechnologyTM na całym świecie.” - pisze organizator.

Zapraszamy wszystkich na stronę konferencji: http://naprotechnologia.wroclaw.pl/konferencja-naprotechnology-9-03-2013/.