Konferencja: Od niepłodności do spełnionego życia

Polecamy i jednocześnie zapraszamy na konferencję "Od niepłodności do spełnionego życia" jaka odbędzie się 13 maja 2017 roku, w której pośród znamienitych prelegentów wystąpią nasze Panie Doktor Katarzyna Jankowska oraz Natalia Suszczewicz. Ogrgnizatorami konferencji są: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Fundacja Instytut Nadziei - więcej informacji oraz rejestracja: spelnionezycie.plPasted Graphic 1

Poradnia endokrynologiczna

Z radością informujemy, iż rozpoczęła już działalność Poradnia endokrynologiczna. Problemy natury endokrynologicznej są coraz bardziej powszechne, a skutki zaburzeń hormonalnych dotykają wielu aspektów życia człowieka, nie tylko wpływają na płodność.

W Instytucie Rodziny lekarze specjalizujący się w endokrynologii korzystają z wszelkich dostępnych dla obecnej medycyny metod diagnostyki i leczenia pacjentów. W dyspozycji lekarza jest również wysokiej klasy aparat USG pozwalający już w trakcie wizyty istotnie poszerzyć diagnostykę.

Wszyscy pacjenci Instytutu Rodzin mają dostęp do bardzo atrakcyjnych cen badań diagnostycznych wykonywanych w sieci Laboratoriów ALAB.

:: Specjaliści endokrynologii w IR

lek. med. Marek Ślusarski, NFP MC
dr n. med. Katarzyna Jankowska, NFP MC