Konferencja: Od niepłodności do spełnionego życia

Polecamy i jednocześnie zapraszamy na konferencję "Od niepłodności do spełnionego życia" jaka odbędzie się 13 maja 2017 roku, w której pośród znamienitych prelegentów wystąpią nasze Panie Doktor Katarzyna Jankowska oraz Natalia Suszczewicz. Ogrgnizatorami konferencji są: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Fundacja Instytut Nadziei - więcej informacji oraz rejestracja: spelnionezycie.plPasted Graphic 1

Konferencja: NaProTECHNOLOGY w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Szanse, wyzwania efekty.

konferencja2013_03-03
Już w sobotę 9.03.2013 w Centrum Konferencyjnym w domu Pielgrzyma przy al. Jana Pawła II 7 na Górze Św. Anny w woj. Opolskim odbędzie się kolejna edycja konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom w leczeniu niepłodności.

Temat: NaProTECHNOLOGYTM W DIAGNOZOWANIU I LECZENIU NIEPŁODNOŚCI. Szanse, wyzwania efekty.

“Wiemy, że rodzicielstwo to jeden z najważniejszych aspektów życia ludzkiego i pragniemy, aby jak najwięcej osób mających trudność z poczęciem lub donoszeniem dziecka mogło otrzymać profesjonalną pomoc. Dlatego pragniemy promować metodę , która znalazła tysiące zwolenników w Stanach Zjednoczonych i w Zachodniej Europie. Metoda, która opiera się na bardzo dokładnej pogłębionej diagnozie przyczyn niepłodności na podstawie między innymi własnych obserwacji cyklu kobiety i leczeniu dokładnie tychże. Rozwiązania te realizują lekarze ginekolodzy oraz instruktorzy pracujący w nurcie NaProTechnologyTM na całym świecie.” - pisze organizator.

Zapraszamy wszystkich na stronę konferencji: http://naprotechnologia.wroclaw.pl/konferencja-naprotechnology-9-03-2013/.