Sympozjum: Wokół obniżonej płodności i niepłodności małżeńskiej – źródła, diagnostyka, terapia, profilaktyka

III Konferencja
Zapraszamy na konferencję z cyklu “Profilaktyka zdrowia prokreacyjnego”. Podczas sympozjum, będzie można się z nami spotkać przy naszym stoisku. Gorąco zapraszamy.

Więcej informacji na stronie: http://www.zdrowie-prokreacyjne.wum.edu.pl

Konferencja: NaProTECHNOLOGY w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Szanse, wyzwania efekty.

konferencja2013_03-03
Już w sobotę 9.03.2013 w Centrum Konferencyjnym w domu Pielgrzyma przy al. Jana Pawła II 7 na Górze Św. Anny w woj. Opolskim odbędzie się kolejna edycja konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom w leczeniu niepłodności.

Temat: NaProTECHNOLOGYTM W DIAGNOZOWANIU I LECZENIU NIEPŁODNOŚCI. Szanse, wyzwania efekty.

“Wiemy, że rodzicielstwo to jeden z najważniejszych aspektów życia ludzkiego i pragniemy, aby jak najwięcej osób mających trudność z poczęciem lub donoszeniem dziecka mogło otrzymać profesjonalną pomoc. Dlatego pragniemy promować metodę , która znalazła tysiące zwolenników w Stanach Zjednoczonych i w Zachodniej Europie. Metoda, która opiera się na bardzo dokładnej pogłębionej diagnozie przyczyn niepłodności na podstawie między innymi własnych obserwacji cyklu kobiety i leczeniu dokładnie tychże. Rozwiązania te realizują lekarze ginekolodzy oraz instruktorzy pracujący w nurcie NaProTechnologyTM na całym świecie.” - pisze organizator.

Zapraszamy wszystkich na stronę konferencji: http://naprotechnologia.wroclaw.pl/konferencja-naprotechnology-9-03-2013/.

Spotkanie informacyjne z Instruktorem Modelu Creightona

Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne z Instruktorem Modelu Creightona - czwartek, 04.10 br. o godzinie 19:00 w naszej placówce. Niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Spotkanie informacyjne z Instruktorem Modelu Creightona

Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne z Instruktorem Modelu Creightona - czwartek, 13.09 br. o godzinie 19:00 w naszej placówce. Niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Sesja wprowadzająca z Instruktorami NaPro

Zapraszamy na sesję wprowadzająca z instruktorami NaPro. Najbliższy wolny termin to środa 4. kwietnia br. o godzinie 18:00 w naszym ośrodku.
Jeśli zmagasz się z problemem bezpłodności lub jako kobieta chcesz zrozumieć jak funkcjonuje twój organizm, zabierz męża i przyjdź. Sesja jest bezpłatna, niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub e-mailowa. Zapraszamy!

Spotkanie informacyjne z Instruktorem Modelu Creightona

Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne z Instruktorem Modelu Creightona - środa, 26.09 br. o godzinie 19:00 w naszej placówce. Niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.