dr hab. n. med. Radosław Maksym w Radiu Wnet
Nasz lekarz, dr hab. n. med. Radosław Maksym wraz z Panią dr n. med. Ewą Ślizień-Kuczapską, podczas wywiadu w Radiu Wnet, mówili o wzrastaniu do płodności, o roli instruktora modelu rozpoznawania płodności w procesie leczenia i przewracania zdrowia prokreacyjnego, jak również o tym dlaczego, dziecko jest owocem miłości. Audycję należy polecić zarówno pacjentom borykającym się z problemem niepłodności jak również tym, którzy zawodowo lub prywatnie interesują się płodnością człowieka i przyczynowym leczeniem niepłodności.
Lekarze opowiadali również o IX edycji cyklu naukowych konferencji Profilaktyka Zaburzeń Zdrowia Prokreacyjnego, którego organizatorami są Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny i MaterCare Poland. W tym roku konferencja tematem wiodącym jest Zdrowie prokreacyjne wieku rozwojowego – zagrożenia i profilaktyka.
Zapraszamy do odsłuchania wywiadu na stronie radia pod adresem: https://wnet.fm/broadcast/mis-metabolizm-i-ekologia-prokreacyjna-04-12-2025-r/