Poradnia psychologiczna

Wsparcie psychologa w trudnej terapii

Niepłodność nie lubi samotności

Tak, niepłodność nie lubi samotności – łatwiej poradzicie sobie z trudnościami w planowaniu rodziny, jeśli będzie towarzyszył Wam psycholog.

Niepłodność – zaskakująca i niełatwa wiadomość

Trudności i rozczarowania związane z próbami powiększenia rodziny niełatwo zaakceptować. Tym bardziej, że wiele par jest zaskoczona i nie dowierza, że ten problem również ich dotyczy.

Zaprzeczanie diagnozie, wybuchy gniewu i złości są w takiej sytuacji zrozumiałe, choć są trudne do zniesienia na dłuższą metę. Niewygodne pytania o dzieci ze strony rodziny i znajomych także nie ułatwiają Wam życia.

Dlaczego warto szukać wsparcia psychologa w obliczu problemu niepłodności?

Być może podobnie zaczyna się Wasza historia? W takich momentach ważne jest, żeby była przy Was osoba, która będzie potrafiła Was zrozumieć, nazwać to, co przeżywacie i okazać Wam wsparcie. W przyjaznych warunkach będziecie mogli porozmawiać o tym, co czujecie, ale także nauczycie się, jak wzajemnie zadbać o siebie i o Waszą relację w tym trudnym czasie. Psycholog będzie wspierał Was podczas kolejnych etapów leczenia i diagnozy, podpowie, jak radzić sobie ze stresem i zniechęceniem, będzie pomocny w momentach słabości. Jego praca polega na tym, by okazać Wam profesjonalne wsparcie, gdy czujecie, że sytuacja Was przerasta.

W poradni psychologicznej oferujemy:

 • konsultacje indywidualne,
 • konsultacje dla par,
 • konsultacje seksuologiczne,
 • warsztaty psychologiczne.

Usługi w poradni psychologicznej

Warsztaty małżeńskie

dla borykających się z niepłodnością

Umów wizytę

  Poznaj naszych specjalistów

  przyjmujących w Poradni psychologicznej

  Agata Powojewska

  psycholog, seksuolog