Telekonsultacje w Instytucie Rodziny

W instytucie Rodziny możliwe są zapisy na Telekonsultacje - wizyty w formie wideo, audio lub czatu.

Telekonsultacje w Instytucie Rodziny są realizowane w oparciu o platformę wideokonferencji Zoom Meetings. Jakość połączenia prowadzonej konsultacji jest na bardzo wysokim poziomie. Niezależnie czy to w formie wideo czy tylko audio. Dzięki tej formie realizacji porady zaoszczędzisz czas, a w dobie epidemii nie barazisz siebie i swoich bliskich na niepotrzebne ryzyko.

Odpowiednio wcześniej przygotuj swój sprzęt – komputer, tablet lub smartfon. Wejdź na stronę zoom.us/test, na której dokonasz testowego połączenia i z której pobierzesz niezbędne oprogramowanie.

Pamiętaj jednak, że telekonsultacja nie zawsze zastąpi standardową wizytę. Podczas telekonsultacji nie ma możliwości przeprowadzenia badania fizykalnego, a co za tym idzie nie we wszystkich przypadkach będzie to wystarczająca forma spotkania ze specjalistą. Lekarz ma prawo odmówić realizacji wizyty w formie Telekonsultacji lub zaprosić Cię na dodatkową wizytę w trybie standardowym. Tu chodzi o Twoje zdrowie, konsultacje zdalne nigdy nie zastąpią bezpośredniego kontaktu lekarza z Pacjentam.

Pierwszym krokiem jest rezerwacja wizyty w formie Telekonsultacji. W tym celu skontaktuj się z recepcją. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-mail z z potwierdzeniem. Znajdziesz w nim unikalny link do połączenia przez komputer oraz Identyfikator (Meeting ID) i Hasło (Password). Jeśli korzystasz z urządzeń mobilnych, uruchom aplikację Zoom i wprowadź niezbędne dane. Jeśli nie dysponujesz dostępem do komputera, możesz zadzwonić na wskazany w e-mailu numer telefonu, po czym wybierz na klawiaturze Identyfikator spotkania i hasło, wówczas system połączy Cię ze specjalistą.

Chcesz umówić wizytę?

Zadzwoń +48 22 100 6427 lub skorzystaj z formularz kontaktowego ...